Zaznacz stronę

Trzy kroki do sukcesu z Gala Collezione

 

Świat eleganckich mebli, wielość modeli do wyboru, szeroka paleta tekstur obić, materiałów, z których produkt jest zrobiony i feeria barw dostępna w próbnikach kolorów. To wszystko powoduje mały zawrót głowy i wprawia na początku w oczarowanie, a później… w lekkie zakłopotanie. Dlaczego?

Z powodu trudności zsynchronizowania swojej wizualizacji (funkcjonalnego i wymarzonego wyglądu salonu czy sypialni) z rzeczywistymi możliwościami aranżacyjnymi i architektonicznymi miejsca, które chcesz umeblować. Czasami doskonale wiesz, jaki rodzaj mebli kupisz do swojego domu, ale nie masz pojęcia, lub posiadasz tylko mglisty projekt, jak to wszystko efektownie ustawić. Bywa i tak, że dopiero po wstawieniu mebla do konkretnego wnętrza, zdajesz sobie sprawę, że jednak nie był to fortunny zakup, bo źle się komponuje z linią innych mebli czy po prostu nie pasuje do tego rodzaju pomieszczenia. Co wtedy?

Z pomocą przychodzi Gala Collezione

Właśnie do takich Klientów, którzy nie wiedzą do końca jakie meble kupić i jak zaaranżować przestrzeń danego pomieszczenia, Gala Collezione kieruje kilka ciekawych propozycji pomocy. Dzięki zestawowi przygotowanych przez firmę narzędzi, urządzisz każdy, nawet najmniejszy kąt, wedle najnowszych trendów w urządzaniu wnętrz. Wszystkie elementy będą idealnie współgrały ze sobą pod względem estetycznego smaku i doskonałej funkcjonalności. Może właśnie dzięki tym podpowiedziom zmienisz całkowicie punkt widzenia i zaaranżujesz wyjątkową przestrzeń w bardzo prosty sposób. Efekt finalny będzie naprawdę zdumiewający.

Aplikacja INTIARO

To pierwsza, bardzo ciekawa propozycja Gala Collezione, która jest (nie)zwykłą aplikacją mobilną na Twojego smartfona lub tableta (z systemem Ios lub Androidem). Korzystanie z niej jest naprawdę bardzo proste. Ściągnij aplikację na swoje urządzenie mobilne, wyszukaj w niej interesujący Cię mebel, rozłóż na podłodze marker, który znajdziesz na na stronie www.GalaMeble.com i sprawdź przed zakupem, jak ten mebel będzie wyglądać w Twoim domu. Możesz także skorzyStać z łatwego konfiguratora 3D, który znajdziesz na tej stronie. Konfigurator pozwoli Ci na samodzielny dobór liczby, rodzaju i ustawienia brył mebla, koloru obicia, a następnie zobaczenia, jak stworzona przez Ciebie sofa będzie wyglądać w Twoim salonie. Dzięki technologii 3D zobaczysz zaprojektowany mebel z każdej strony, natomiast tryb rozszerzonej rzeczywistości AR pozwoli Ci przyjrzeć się swojemu projektowi w skali 1:1, czyli uzyskasz całościowy ogląd mebla, jak i przestrzeni wokół niego.

Jeśli coś będzie dla Ciebie niezupełnie jasne, poradnik zamieszczony na stronie poprowadzi Cię przez meandry aplikacji, aby wszystko stało się łatwe i przejrzyste.

Kreator 2 D

Druga, równie ciekawa propozycja, to Kreator 2D. Po kliknięciu w kafelek „Zaprojektuj sofę w kreatorze 2D” lub w link www.zaprojektujsofe.online, otrzymasz dostęp od innowacyjnego kreatora, który pozwoli Ci precyzyjnie skonfigurowanie dowolnego układu z elementów wybranego systemu modułowego i sprawdzenie co do centymetra, czy wybrana sofa lub narożnik zmieści się w pomieszczeniu, którym chcesz go postawić. Dzięki temu, że program jest przyjazny w obsłudze i bardzo intuicyjny, praca z nim nie będzie prosta i satysfakcjonująca.

Jak to działa?

Rysujesz kształt pokoju, określasz jego wymiary i rozmieszczasz w nim pozostałe przedmioty. Dzięki tym danym system może dobrać wielkość brył, które idealnie wpiszą się w Twój salon czy sypialnię – czyli od razu wiesz, co się zmieści, a co nie oraz jakie parametry techniczne muszą być spełnione.

Następnie wybierasz rodzaj mebla i na nim pracujesz, mając cały czas wgląd do specyfikacji danego modelu (funkcje, rodzaje obicia, wybarwienia nóżek itd.).

Po ukończeniu pracy przychodzi czas na wygenerowanie gotowego projektu, wydruk i okazanie go pracownikowi salonu meblowego podczas zakupu mebla.

Po krótkim czasie uzyskujesz satysfakcjonujący plon Twojej pracy i możesz mieć pewność, że dany mebel będzie faktycznie pasował do Twojego mieszkania.

Pakiet „must have” dla projektanta wnętrz

Na stronie firmy pod linkiem http://www.galameble.com/materialy-dla-projektantow/ znajdziesz kolejną, bardzo ciekawą i innowacyjną podpowiedź, która pomoże Ci zmaterializować Twój wymarzony projekt wnętrzarski. Jest to wyjątkowo pomocny pakiet, zawierający pliki z bibliotekami plików 3D w różnych formatach, w zależności od modelu mebla. Wszystkie pliki CAD zostały pogrupowane w wygodne do pobrania paczki.

Możesz też skorzystać z biblioteki tekstur i kolorów skór, najpopularniejszych tkanin i wybarwienia drewna z oferty Gala Collezione. Warto także zainteresować się możliwością wysyłki katalogów mebli linii Gala Collezione, Gala Primo czy Sweet Sit w wersji papierowej lub elektronicznej.

Nigdy projektowanie nie było tak proste i dające tak dużo radości. Gala Collezione dzięki udostępnianiu przydatnych narzędzi, pozwala sprawnie i innowacyjnie aranżować i kreować, każdemu kto tylko chce sprawdzić swoje siły w projektowaniu wnętrz. Oprócz tego zyskujesz pewność, że stworzona przez Ciebie wizualizacja, będzie miała swoje idealnie odzwierciedlenie w rzeczywistości.

 

Pin It on Pinterest

Share This